Наші контакти:

Усний переклад

Є маса ситуацій, коли необхідна послуга усного перекладу. Ваш знайомий студент-лінгвіст або старшокласник мовного ліцею, звичайно, може іноді прийти на допомогу. Наприклад, в туристичних епізодах без жорстких вимог до перекладу. Але якщо ви повинні зрозуміти або інформувати зарубіжних партнерів або клієнтів, без професійного перекладу не обійтися.

При усному перекладі важливо не тільки якісно передати зміст, а й зробити це з максимальною точністю.

    Розрізняються кілька видів усного перекладу: синхронний переклад, послідовний переклад, телефонні переговори. Відмінності між ними досить істотні. Так, синхронний усний переклад має на увазі максимально точний переклад мови оратора. Це надзвичайно важке завдання і тільки фахівець високого рівня, може його виконати. Тут потрібно не просто чудово знати мову, але мати, до того ж, відмінну пам'ять, психологічну і фізичну витривалість. Усний переклад такого роду можливо чути на різних міжнародних конференціях і конгресах. Не дивно, що це найскладніший вид перекладу.

     Послідовний усний переклад не менш важливий і застосовується частіше синхронного. В цьому випадку оратор спеціально робить паузу, даючи можливість перевести свої слова. Послідовний усний переклад найчастіше застосовують на ділових зустрічах та культурних заходах.

     Якщо вам потрібно усний переклад будь-якого типу, звернувшись до нас за допомогою, ви зробите правильний вибір. До перекладів по телефону в нашій країні звертаються порівняно мало. Багато хто навіть не розуміють, як саме здійснюється переклад телефонних розмов. Нічого складного в цьому немає: фахівець послідовно переводить репліки учасників переговорів, допомагаючи їм подолати мовний бар'єр.

Наші фахівці володіють не тільки всіма навичками професійних перекладачів, але також добре розбираються в різних тематичних областях. Вони в курсі галузевої термінології, вміють швидко підбирати слова і орієнтуватися в ситуації, не втручаючись в хід зустрічі.

З організацією усного перекладу вам завжди допоможе Бюро перекладів «Translion».

 

клієнти бюро перекладів

 

Способи оплати перекладів:

  • - Безготівковий переказ
  • - Оплата готівкою кур'єру
  • - Оплата готівкою в нашому офісі
  • - Оплата электронним переказом

Наші контакти:

  • Адрес бюро перекладів м. Київ, вул. Саксаганського, д. 43б (у дворі), офіс 5, (кімната 2)
  • Телефон бюро перекладів київмоб. тел. : +38(098) 372-15-38
  • email агенства перекладівE-mail: translion@gmail.com
  • Час роботи агенства перекладівРежим работи: щоденно з 9:30 до 18:00 (вихідні: СБ, НД)

Соціальні мережі: